Основні підходи до визначення захищеності комп’ютерних систем

25 Apr 2019, 17:25
ауд, 46 (Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

ауд, 46

Усна Загальні питання інформаційної безпеки України Загальні питання інформаційної безпеки України

Безпека інформації, що опрацьовується у комп’ютерних системах, завжди була актуальною, незважаючи на неминучі затрати фінансових та інших ресурсів. У процесі розробки будь-яких засобів захисту інформації, при побудові систем захисту інформації (СЗІ), а також при проведенні оцінок рівня захищеності СЗІ завжди постає питання поєднання інтересів виробника, споживача і експерта, до того ж інтереси кожного досить суттєво відрізняються один від одного. Саме для вирішення таких питань потрібна система нормативних документів із захисту інформації в комп’ютерних системах (КС) або, простіше кажучи, стандарти із захисту інформації.

Володимир Ткаченко (Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України, м.Київ) Mr Сергій Гончар (Ін-т проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України) Mr Володимир Бурлаков (НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»)