МАТЕМАТИЧНІ ФУНКЦІОНАЛЬНО-СТАТИСТИЧНІ МОДЕЛІ ОБ'ЄКТІВ КОНТРОЛЮ І УПРАВЛІННЯ МЕРЕЖ РАДІОЗВ’ЯЗКУ

25 Apr 2019, 19:45

Усна Програмні та апаратні засоби інформаційної безпеки Програмні та апаратні засоби інформаційної безпеки

Володимир Міщенко (ТОВ “ДЕПС СОЛЮШЕНЗ”)

Об'єктом контролю і управління мереж радіозв’язку може бути будь-яке активне устаткування ядра мережі, а також уся мережа радіозв’язку в цілому. При цьому мережа радіозв’язку розглядається як складна система, що підлягає управлінню. Складність процесу контролю і управління обумовлюється, в основному, складністю об'єктів. Для опису функціонування об'єкту доцільно побудувати його математичну модель. Якнайповніший стан об'єкту характеризує математична функціонально-статична модель – це система рівнянь або операторів, які описують залежність вихідних параметрів об'єкту, системи або блоку від зовнішніх і внутрішніх впливів під час функціонування. На основі аналізу зазначеної моделі можливо сформулювати основні завдання, які вирішуються автоматичною системою контролю і управління, а також синтезувати оптимальну систему управління мережею радіозв’язку, визначаючи міру автоматизації та її ефективність.

Володимир Міщенко (ТОВ “ДЕПС СОЛЮШЕНЗ”) О.В. Міщенко (ПП “Авто-Актив”)