МЕХАНІЗМИ ПРОТИДІЇ ІНФОРМАЦІЙНІЙ АГРЕСІЇ В МЕДІАПРОСТОРІ УКРАЇНИ: КАРНАВАЛЬНІ ФОРМИ ВПЛИВУ

Not scheduled
Ауд. 63 (Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченк)

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченк

бульвар Тараса Шевченка, 14
Усна Інформаційна війна в парадигмах лінгвістики впливу Інформаційна війна в парадигмах лінгвістики впливу

Dr Олена Снитко (Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

Жорстке інформаційно-психологічне протистояння у медіа- та інтернет-просторі, яке розгортається на тлі складних геополітичних процесів у сучасному світі, отримало назву консцієнтальної війни, або війни за свідомість, семантичної війни, війни смислів. Гібридна війна вже спричинила, за коментарем В.П. Горбуліна, відчутне «руйнування світового порядку». Усе це активізувало експертне середовище щодо розробки механізмів протидії інформаційній агресії.

Primary author