КОНТРАСТИВНІ СУБКОНЦЕПТИ «ВІЙНА / МИР» В УКРАЇНСЬКОМУ ВИМІРІ: АСОЦІАТИВНИЙ СКЛАДНИК

Not scheduled
Ауд. 63 (Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченк)

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченк

бульвар Тараса Шевченка, 14
Усна Інформаційна війна в парадигмах лінгвістики впливу Інформаційна війна в парадигмах лінгвістики впливу

Mrs Ольга Гилюн (Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

Стрімке зростання наративів агресивного дискурсу російських медіа, активне використання ресурсів мови ворожнечі (hate speech) та технологій замаскованого впливу на свідомість споживачів мас-медійної інформації сьогодні обумовлює інтерес сучасних когнітивістів до вивчення національних мілітарних концептосфер та їх складових, зокрема субконцептів «Війна в Україні», «Мир в Україні» та ін.

Primary author