ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЦІЛІСНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТЕХНОЛОГІЮ "FIBER TO THE HOME"

25 Apr 2019, 19:40

Усна Програмні та апаратні засоби інформаційної безпеки Програмні та апаратні засоби інформаційної безпеки

Serhii Honenko

При побудові сучасних інформаційно-телекомунікаційних систем і мереж все більше уваги приділяється питанню захисту інформації, що передається. Враховуючи численну кількість методів та засобів технічного захисту інформації варто зазначити й фізичний захист. Прикладом якого є використання волоконно-оптичних ліній зв’язку.

Serhii Honenko Mykhailo Reznikov (Taras Shevchenko National University of Kyiv) G. Felinskyi (Taras Shevchenko National University of Kyiv) Oleksandr Korchak